Komplexné služby pre podnikateľov

+421 948 185 178
info@altaxo.sk

Menu

O spoločnosti

ALTAXO vzniklo v roku 2013 zlúčením 4 spoločností zaoberajúcich sa poradenskými službami v oblasti zakladania a predaja obchodných spoločností, virtuálnych sídiel a ďalších pridružených služieb. V súčasnosti patríme medzi popredné spoločnosti v tomto odbore a spolupracujeme s desiatkami fyzických osôb a spoločností. Počas roka 2018 sme dosiahli nárastu našich tržieb o 10% v oblasti obchodných spoločností a sídiel a nárastu tržieb o 39% v účtovných službách.

Špecializujeme sa na poskytovanie komplexných služieb pre podnikateľov v SR i ČR zároveň, čo z nás na trhu predstavuje prvú prirodzenú voľbu pre tých, ktorí podnikajú v oboch krajinách naraz.

V portfóliu našich služieb nájdete zakladanie a predaj obchodných spoločností (s.r.o., a.s. a SE), najširšiu ponuku vlastných virtuálnych sídiel v ČR aj SR, zakladanie a predaj zahraničných spoločností, vedenie účtovníctva a daňové poradenstvo, likvidácii spoločností, odkúpenie spoločností a ďalšie, pridružené služby.

Náš tím sa v súčasnosti skladá z 27 interných pracovníkov, ktorí sú Vám plne k dispozícii.

Sídlime v Prahe, máme zriadené pobočky v Brne a Bratislave.

Kladieme maximálny dôraz na spokojnosť našej klientely s vedomím faktu, že práve táto veličina je rozhodujúce pre úspech akejkoľvek poradenskej spoločnosti. Ponúkame flexibilitu, otvorenosť a individuálny prístup.

Na nasledujúcich stránkach nájdete podrobnejší prehľad našich služieb. Verím, že si u nás vyberiete a budem sa tešiť na našej prípadnú budúcu spoluprácu!

 

Ing. Přemysl Kubáň

predseda predstavenstva

© 2019, ALTAXO SE

Máte záujem o zľavu na účtovníctvo pre Vašu českú spoločnosť?

Zadajte email a získate na ňu nárok!

Spoločnosť ALTAXO SK s.r.o. neposkytuje právne služby podľa osobitných predpisov. Poskytujeme konzultačné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností. Právne služby zabezpečuje partnerská advokátska kancelária.