Komplexné služby pre podnikateľov

+421 948 185 178
info@altaxo.sk

Menu

Trvalý pobyt v Českej republike - Bilína !

Aj vy môžete mať trvalý pobyt v Českej republike - Bilína ! Stačí nás kontaktovať, využiť naše služby trvalého pobytu v ČR a my Vám poskytneme Doklad o zabezpečení ubytovania pre občana SR.

Na adrese v Bilíne vlastníme väčší počet bytových jednotiek. Bytová jednotka funguje v režime podľa zákona č. 326/1999 Zb. O pobyte cudzincov na území ČR, z čoho vyplýva nasledovné:

1) dodržujeme primeranosť ubytovaných osôb s prihliadnutím na zaistenie hygienických podmienok a k podlahovej ploche miestnosti pre ubytovanie

2) je tu zaistené ubytovanie, ktoré je primerané úrovni ubytovania poskytovaného ostatnými ubytovateľmi v objektoch podobného určenia v obci

Pôsobí tu správca objektu, vedieme ubytovaciu knihu a ubytovanie cudzincov nahlasujeme na príslušný úrad. Bližšie informácie a ceny nájete na : https://www.altaxo.sk/trvaly-pobyt-v-cr.

Pre dohodnutie osobného stretnutia píšte na info@altaxo.sk alebo volajte na +421 948 185 178.

 

 

© 2019, ALTAXO SE

Máte záujem o zľavu na účtovníctvo pre Vašu českú spoločnosť?

Zadajte email a získate na ňu nárok!

Spoločnosť ALTAXO SK s.r.o. neposkytuje právne služby podľa osobitných predpisov. Poskytujeme konzultačné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností. Právne služby zabezpečuje partnerská advokátska kancelária.