Komplexné služby pre podnikateľov

+421 948 185 178
info@altaxo.sk

Menu

Kúpa českej spoločnosti bez nutnosti cestovať do Českej republiky !

Nečakajte na otvorenie hraníc s Českou republikou, Vašu českú spoločnosť vybavíte konfortne, rýchlo a bezpečne aj bez nutnosti cestovať za hranice a absolvovať povinnú karanténu.

Ponúkame Vám predzaložené české Ready made spoločnosti - naplatca DPH so 100% splateným základným kapitálom, vybavenými voľnými živnosťami, bez podnikateľskej histórie a teda bez záväzkov voči iným subjektom. Výhodou oproti založeniu novej s.r.o. je rýchlost začatia podnikania bez nutnosti cestovať za hranice z dôvodu splatenia základného kapitálu v banke. Fakturovať môžete už pár hodín od kontaktovania našej kancelárie. 

Predaj spoločnosti je možný behom 1 hodiny na našej pobočke v Bratislave prípadne je prevod možné realizovať aj korešpodenčne.  

Pre všetky spoločnosti ponúkame virtuálne sídlo v ČR a vedenia účtovníctva, a to taktiež na diaľku bez nutnosti vycestovať do ČR. 

Pre objednanie služieb a viac informácií nás kontaktujte na tel. čísle +421 948 185 178 alebo mailom na info@altaxo.sk.

 

 

 

 

 

 

© 2019, ALTAXO SE

Máte záujem o zľavu na účtovníctvo pre Vašu českú spoločnosť?

Zadajte email a získate na ňu nárok!

Spoločnosť ALTAXO SK s.r.o. neposkytuje právne služby podľa osobitných predpisov. Poskytujeme konzultačné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností. Právne služby zabezpečuje partnerská advokátska kancelária.